İLKADRO ÖZEL GÜVENLİK

Misyonumuz
Güvenlik Sektörünün ihtiyacı olan her türlü eğitimi kanun ve yönetmeliklerin belirlediği ana çerçeveye uyumlu olacak şekilde değerlerimize sadık kalarak vermek.  
Vizyonumuz
Özel Güvenlik Sektörünün nitelikli insan kaynağının oluşmasına öncülük eden, ulusal ve uluslararası ölçekte tanınan, etkin ve saygın bir kurum olmak.
Değerlerimiz
Güvenilirlik, Hesap Verebilirlik, Saydamlık, Yetkinlik, Fırsat Eşitliği, Tarafsızlık, Kalite, Çözüm Ortakları ile İşbirliği, Uzlaşı, Araştırmacılık, Yenilikçilik, Dinamizm, Etkinlik, Etkin İletişim, Sürekli Gelişim, Liyakat

   

İlkadro Özel Güvenlik; eğitim faaliyetlerine Özel Güvenlik Eğitim Kurumları ile Çınar Mahallesi İstanbul Caddesi 843 Sokak No:1 Kat:5 Bağcılar İSTANBUL adresinde 2016 yılında hizmete başlamıştır. 2017 yılında ise Talatpaşa Mahallesi Pazaryolu Caddesi No:2 Kat:3 Esenyurt İSTANBUL adresinde ikinci Eğitim Kurumunu açarak hizmet ağını genişletmiştir. Şu an Bağcılar ve Esenyurt şubeleri ile Özel Güvenlik Sekrörünün eğitim ihtiyacınının önemli bir kısmını karşılamaktadır.

Şirketimizin Bağcılar ve Esenyurt da bulunan Özel Güvenlik Eğitim Kurumları ile birinci hedefi sektörümüzün eğitimli ve bilinçli personel ihtiyacının en karşılanmasıdır. Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen kişilerin Temel Eğitimleri ve hali hazırda Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan personelin Yenileme ve Hizmetiçi Eğitimleri kaliteli bir eğitim anlayışı ile konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.